Jablonecké šedesátky

Ve dnech 11. - 12. 3. 2017 jsme se zúčastnili závodu 60m s překážkami, který se konal v Jablonci nad Nisou.

V sobotu vyrazili mladší děti a velice nás svými výkony překvapili. Všichni si zaběhli osobní rekord a skončili následovně: V mladších dívkách od nás běžela pouze Klárka Vojtová a ta skončila na 29. místě s časem 17,67s a získala tak 2 body do celkového hodnocení halového poháru. V mladších chlapcích potom běželi Juraj Pčolinský, který skončil na 64. místě s časem 19,81s a nejmladší z našich zástupců na tomto závodě Štěpán Vojta, který skončil na 103. místě s časem 24,84s.

V neděli vyjeli na své závody starší, kteří měli cíl, vyrovnat úspěchy mladších a taktéž si doběhnout pro osobáky. V starších dívkách skončily Kristýna Vojtová na 23. místě s časem 13,55s a získala tak 8 bodů do celkového hodnocení halového poháru a Alena Kašpárková na 157. místě s časem 18,14s. V starších chlapcích skončili Miroslav Němeček na 38. místě s časem 14,35s a Lukáš Plhal na 57. místě s časem 15,11s.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky